NICORETTE

Nicorette

Cigaretové žvýkačky nebo náplasti Nicorette

Žvýkačky nebo náplasti Nicorette uvolňují do těla nikotin a snižují tak abstinenční příznaky vzniklé vysazením cigaret. Fungují jako určitá náhražka za cigarety, ale je jasné, že pokud člověk přejde na jiný způsob vpravování nikotinu do těla, závislosti se tím nezbaví. Bude muset postupně snižovat dávky nikotinu, a s největší pravděpodobností se tudíž nevyhne abstinenčním příznakům.

Pokud se rozhodnete aplikovat cigaretové žvýkačky nebo náplasti, musíte úplně zrušit kouření, jinak nemá tato metoda žádný smysl. Žvýkačky jsou zbytečné pro kuřáky, kteří na nikotinu závislí nejsou.
Hodnocení Nicorette  Hodnocení Nicorette Hodnocení Nicorette

Žvýkačky NicoretteŽvýkačky jsou doporučené pro kuřáky, kteří kouří nárazově během dne. Doporučená denní dávka je 8-12 žvýkaček.

Žvýkačky jsou k dostání v těchto variantách:

Nicorette Classic Gum 2 mg
Nicorette Classic Gum 4 mg
Nicorette Mint Gum 2 mg
Nicorette Mint Gum 4 mg
Nicorette FreshMint Gum 2 mg
Nicorette FreshMint Gum 4 mg

Náplasti NicoretteNáplasti jsou určeny pro pravidelné kuřáky, protože jejich používáním dochází k rovnoměrnému dávkování nicotinu.

Náplasti jsou dodávány v těchto variantách:

Nicorette Patch 5 mg/16 hod
Nicorette Patch 10 mg/16 hod
Nicorette Patch 15 mg/16 hod

Nicorette inhalátorInhalátor je vhodný pro kuřáky, kteří kromě závislosti na nicotinu potřebují „cigaretu držet v ruce“. Inhalace nicotinu probíhá párou. Nicorette inhaler se dodává jako tekutina v množství 10 mg.

Tablety NicoretteTablety jsou určeny pro kuřáky, kterým vadí používání žvýkaček. Jedna sublingvální tableta má obsah 2 mg nicotinu.Doporučujeme: Nejlevnější online obchody a Seznam cestovních kanceláří
Vaše reklama na webu Užnekouřím.cz

Kontakt a reklama: Solution.cz - internetová reklama
© 2008 - 2016 Užnekouřím.cz
Všechna práva vyhrazena.