ELEKTRONICKÁ CIGARETAElektronická cigareta

E-cigareta je sice vzhledově podobná té klasické, ale funguje na baterie a do cigarety se vkládá patrona obsahující nikotin a speciální aromatické esence, kdy si člověk sám zvolí dávkování tohoto čistého nikotinu. Nevdechujete tedy ani dehet a oxid uhelnatý a s tím i karcinogenní látky.

Elektronická cigareta Baterie v Elektronické cigaretě vydrží minimálně na jeden den běžného používání průměrným uživatelem, přibližně 20 běžných cigaret.

Elektronická cigareta umožňuje kouřit v nekuřáckých prostorách, jelikož při jejím používání nedochází k hoření tabáku, nevychází z ní žádný kouř, nebezpečné zplodiny a ani zápach, typický pro běžné cigarety. Jediné, co z ní vychází, je pára, aby byl naplněn efekt kouře. Na konci této cigarety není žhavý uhlík, od něhož se může vznítit okolí, nýbrž červené světélko.

Pro Vaše okolí to tedy znamená konec pasivního kouření.

Nechceme zde ale tvrdit, že elektronická cigareta je zdraví prospěšná, jelikož nemůžeme samozřejmě opominout škodlivost samotného nikotinu, ale rozhodně škodí mnohem méně než tabákový kouř z klasické cigarety.

Hodnocení Elektronické cigarety  Hodnocení Elektronické cigarety Hodnocení Elektronické cigarety Hodnocení Elektronické cigarety
Doporučujeme: Nejlevnější online obchody a Seznam cestovních kanceláří


Vaše reklama na webu Užnekouřím.cz

Kontakt a reklama: Solution.cz - internetová reklama
© 2008 - 2016 Užnekouřím.cz
Všechna práva vyhrazena.